ביפור מרקט הינה חברה לפיתוח , תכנון עיצוב ויצור מוצרים אשר הוקמה בשנת 2007 ע"י היזם , הרעיונאי והמעצב איתי חדד .  אנו בחברה אוהבים להלהיב , לרגש , להפתיע , לחדש.  אנו מבינים את הצרכנים  ויודעים שהם השותפים האמיתיים שלנו ולכן אנו מפתחים ומייצרים עבורם אך ורק מוצרים שמקנים להם ערך מוסף אמיתי וכמובן שמים דגש על  נוחות , חומרים , עיצוב אטרקטיבי ותמחור ריאלי.
 
חברת ביפור מרקט מתמחה בפיתוח מוצרים משלב הרעיון על הדף עד לשלב שבו המוצר מונח על מדף בנקודת מכירה אטרקטיבית.  אנו יודעים לזהות כל רעיון טוב ולהפוך אותו למוצר מצוין שעבר את כל תהליכי הפיתוח התכנון והעיצוב עד לייצור סדרתי וכמובן החלק החשוב ביותר השיווק. בחברת ביפור מרקט אנו דואגים להעניק רשת הגנה מלאה למוצרים שלנו ע"י רישום פטנטים, מדגמים, סימני מסחר ועוד.
 
חברתנו משתפת פעולה עם בעלי מקצוע רבים , כגון : מעצבי מוצר , מעצבי טקסטיל , מהנדסים , בוני מודלים , גרפיקאים , רעיונאים וזאת מתוך הבנה שבעולם שמשתנה מהר חשוב לדעת להתאים לכל רעיון את הצוות הטוב ביותר וזאת על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ללא עיכובים מיותרים בדרך לעוד מוצר מנצח , מוכן לשיווק.
 
חברת ביפור מרקט מעניקה שירותי מנטורינג ליזמים ובעלי רעיונות שמעוניינים ללכת קדימה עם החלומות שלהם.  פיתחנו שיטה ייחודית שמקנה ליזם בטחון בדרך החדשה ומקרבת אותו למטרה ביעילות. אנו בחברה מבינים שלא כל רעיונאי הוא יזם ולהיפך ולכן אנו דואגים להתאים לכל לקוח את המסלול הנכון עבורו בהתאם לאופיו , שאיפותיו ויכולתו. אז אם יש לכם רעיון טוב , או חלום ישן במגירה אנו נשמח לעזור לכם להגשים אותו.